Oswego, Oswego East vidurinės mokyklos mokiniai laimėjo apdovanojimus Scholastic meno ir rašymo konkurse – Shaw Local

Oswego, Oswego East vidurinės mokyklos mokiniai laimėjo apdovanojimus Scholastic meno ir rašymo konkurse – Shaw Local

Nuo 1923 m. Scholastic Art & Writing pripažįsta mūsų tautos jaunimo viziją, išradingumą ir talentą. Šiais metais regione buvo daugiau nei 2 200 atskirų kategorijų įrašų iš Čikagos srities vidurinių mokyklų studentų, jaunesniųjų vidurinių mokyklų studentų ir tų, kurie mokosi po pamokų praturtinimo programas.

Šie Oswego East High School ir Oswego High School mokiniai buvo apdovanoti auksiniu raktu (-ais), sidabriniu raktu (-ais) ir (arba) garbingu paminėjimu (-ais) už vieną ar daugiau iš 15 šių metų regioninio mokslo meno kategorijų ir Rašymo konkursas. Visi auksinio rakto laimėtojai dabar bus įtraukti į Nacionalinį mokslinį vertinimą Niujorke.

Oswego vidurinė mokykla: Panther Artists

(Spustelėkite čia norėdami pamatyti Panther Gold Key Winners meno kūrinius)

Danielle Donovan: 12 Piešimas ir iliustracija Grožio standartai; 12 Piešimas ir iliustracija Nuleiskite ginklą; 12 Meno portfelis Visuomeniniai klausimai; 12 Mišri medija Ar aš kitas?; 12 Piešimas ir iliustracija Šiaudai: jūros gyvybės žudikas; 12 Meno portfelis Visuomeniniai klausimai; 12 Mišri medija Sustabdykite švaistymą, aš alkanas.

Nathanas Frostas: 12 Meno portfelis Frost Dingo VHS 1989–1999 m

Monet Heiden: 11 Skaitmeninis str Mano širdis

Hannah Jannusch: 12 Piešimas ir iliustracija Beprasmis Išradingumas

Aleksandras Petersas: 12 Skulptūra Tvarus gyvenimas

Jessica Zambo: 12 Fotografija Brendimas

Sidabrinio rakto nugalėtojai

Oswego vidurinė mokykla: Panther Artists

(Spustelėkite čia norėdami pamatyti „Panther Silver Key Winners“ meno kūrinius)

Ismaelis Corral: 12 Tapyba Štai Mano veidas

Danielle Donovan: 12 Piešimas ir iliustracija Tarptautinė meilė; 12 Piešimas ir iliustracija Žingsniai pokyčiams; 12 Skulptūra Tipografas

Gavinas Lefaveris: 12 Skaitmeninis str Visa tai veda tuo pačiu keliu

Jenna Lovell: 11 Tapyba Samilija; 11 Tapyba Pertraukimas

Aleksandras Petersas: 12 Skulptūra Kūno dekonstrukcija

Jaime Rasmussen: 12 Tapyba Be pavadinimo

Jadyn Smith: 12 Tapyba Paplūdimių grožis r

Jessica Zambo: 12 Fotografija Palaidotas gyvas; 12 Skaitmeninis str Leisk man eiti

Oswego Rytų vidurinė mokykla: Vilko menininkai

(Spustelėkite čia norėdami pamatyti Wolf Silver Key Winners meno kūrinius)

Leah Allgaier: 12 Piešimas ir iliustracija Vyšniniai pomidorai

Anna Kovalov: 10 Fotografija Žvilgsnis į tamsą

Caitlin McDermott: 11 Fotografija Atleistas

Katherine O’Driscoll: 12 Fotografija Sapnuoti spalvotai II dalis

Garbingas paminėjimas

Oswego vidurinė mokykla: Panther Artists

(Spustelėkite čia norėdami pamatyti Panther Honorable Mention meno kūrinius)

Ismaelis Corral: 12 Tapyba Ne Ačiū, aš pilnas; 12 Tapyba Kintsugi

Danielle Donovan: 12 Piešimas ir iliustracija Kvėpavimas; 12 Mišri medija Skurdas

Nathanas Frostas: 12 Filmas ir animacija Vidurnakčio šou (VHS įrašas nuo 89-03-17)

Jenna Lovell: 11 Tapyba Kritimas

Aleksandras Petersas: 11 Meno portfelis Žmogaus anatomijos dekonstrukcija

Jaime Rasmussen: 11 Mišri medija Laiškas ir spauda; 11 Tapyba Nebaigtas

Oswego Rytų vidurinė mokykla: Vilko menininkai

(Spustelėkite čia norėdami pamatyti Wolf Honorable Mention meno kūrinius)

Megan Brandt: 11 Piešimas ir iliustracija Trejybė

Hannah Harpley: 12 Skaitmeninis str Įvairių kultūrų liaudies pasaka

Caitlin McDermott: 11 Fotografija Eterinis

Sveikiname visus mūsų regiono menininkus!

.

Leave a Comment

Your email address will not be published.